fbpx

Warszawa, Białołęka, Konturowa Działka pod zabudowę jednorodzinną

Sygnatura 214/2478/OGS Powierzchnia 1 088
Lokalizacja Warszawa, Białołęka Przeznaczenie działki Działka pod zabudowę jednorodzinną
Ulica Konturowa Cena 415 000 PLN
Cena za metr 381 PLN Plan miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego
Szerokość działki 29.99 Rodzaj rynku Wtórny
Droga dojazdowa Utwardzona Gaz Tak
Prąd Tak Typ ulicy/drogi Cicha
Liczba możliwych kondygnacji 2 Długość działki (mb.) 36.18
Kształt działki Prostokąt Działka narożna Tak
Ukształtowanie działki Płaska Zadrzewienie Częściowo
Wysokość zabudowy 10 Aktualne pozwolenie na budowę Tak
Procent możliwej zabudowy 40 Stan prawny gruntu Własność

Zobacz więcej szczegółów

Opis

Działka w zielonym rejonie Białołęki położona 250m od dużego kompleksu leśnego. Ciche i spokojne miejsce wśród zieleni i nowo wybudowanych domów jednorodzinnych na dużych działkach. Dojazd wewnętrzną utwardzoną drogą 300m od asfaltu, z dala od ruchliwych ulic, jednak z szybkim dostępem do ulicy Płochocińskiej. Położona przy ul. Konturowej w rejonie ul. Orneckiej i ul. Poręby – blisko granicy administracyjnej Warszawy i osiedla Michałów-Grabina w gminie Nieporęt.

Terem objęty MPZP – działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Obowiązuje konieczność zachowania 60 % powierzchni biologicznie czynnej, nieprzekraczalna wysokość zabudowy do 2,5 kondygnacji i do 10m. Zabudowa wolnostojąca na działkach minimum 1200 m kw. Wjazd na działkę od strony południowej i wschodniej.

Dla działki został przygotowany indywidualny projekt i zostało wydane pozwolenie na budowę na dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 187 m kw. W projekcie o nowoczesnej architekturze przewidziano 4 sypialnie + salon połączony z kuchnią i jadalnią, 2 łazienki i toaletę oraz wbudowany garaż. Istnieje możliwość wystąpienia o pozwolenie zamienne w ramach ustaleń przewidzianych w MPZP.

Prąd w granicach działki – zawarta i opłacona umowa z Innogy na przyłączenie, która jest w trakcie realizacji. Gazociąg – także zawarta umowa z PGNiG na realizację przyłącza.

Całkowita powierzchnia działki wynosi 1221 m kw. – wzdłuż wschodniego boku ustanowiona służebność przejazdu pasem o szerokości 7m na rzecz kilku sąsiadujących działek – teren do użytkowania i rozliczenia wynosi więc 1088 m kw.

Mapa nieruchomości