fbpx

Warszawa, Białołęka, Łazy Działka pod zabudowę jednorodzinną

Sygnatura 612/2478/OGS Powierzchnia 1 336
Lokalizacja Warszawa, Białołęka Przeznaczenie działki Działka pod zabudowę jednorodzinną
Ulica Łazy Cena 935 000 PLN
Cena za metr 700 PLN Plan miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego
Droga dojazdowa Utwardzona Kształt działki Prostokąt
Ogrodzenie Brak Stan prawny gruntu Własność

Zobacz więcej szczegółów

Opis

Powierzchnia 1 336 m² Działka numer 24/46 4-16-44
Lokalizacja Warszawa, Białołęka – Szamocin.
Przeznaczenie działki : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna niska, nieuciążliwe usługi I i II stopnia – symbol MU.

Do sprzedaży świetnie położona na Białołęce działka przy drodze publicznej – ulicy Łazy, około 200m od ulicy Płochocińskiej.
Prostokąt o wymiarach 28,4m ( od drogi)×46,8m.

Wjazd od północy od drogi publicznej. Ulica Łazy jest ślepą, utwardzoną uliczką przy której znajdują się głównie domy jednorodzinne oraz przy samej Płochocińskiej nieuciążliwe firmy ( sprzedaż przyczep kampingowych).

Działka jest położona w odległości około 400m od Kanału Królewskiego, w zielonej części Białołęki, w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej na dużych działkach.

Lokalizacja działki umożliwia posadowienie budynku w otoczeniu zieleni, przy jednoczesnej bliskości pełnej infrastruktury, takiej jak: szkoły, przedszkola, sklepy, centra sportowe, ogrodnicze, handlowe i drogi do centrum miasta i wyjazdowe z miasta np. w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego.

Media w drodze: prąd, gaz, projekt wodociągu.

Teren objęty MPZP – dla obszarów mieszkaniowo – usługowych [MU] ustala się następujące obowiązujące przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i wielorodzinna niska, nieuciążliwe usługi I i II stopnia obsługi z zakresu handlu, rzemiosła, turystyki, gastronomii i zdrowia.
Dla noworealizowanych i przebudowywanych obiektów nieprzekraczalną wysokość: 10m od poziomu terenu dla zabudowy usługowej, – 3,5 kondygnacji dla zabudowy wielorodzinnej (do 12m npt.), 2,5 kondygnacji dla zabudowy jednorodzinnej,
Obowiązek podłączenia zabudowy do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w chwili jej wykonania; do czasu objęcia obszaru miejską siecią kanalizacyjną, dopuszcza się realizowanie nowej zabudowy jednorodzinnej (wolno stojącej lub bliźniaczej) oraz usług towarzyszących, opartych na indywidualnych rozwiązaniach inżynieryjnych (szczelne bezodpływowe zbiorniki nieczystości) o ile ilość ścieków nie przekracza 2m3 /dobę i przy min. powierzchni działki dla jednego budynku – 1000m2 lub 700m2 dla połowy bliźniaka; obowiązek zachowania min. wielkości działki dla terenów w pełni uzbrojonych: 500m2 – dla budynków mieszkalnych wolno stojących, 350m2 dla jednego budynku bliźniaczego, 250m2 dla budynku w zabudowie szeregowej.
Dla zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej: – realizację pod warunkiem podłączenia do sieci miejskich.
Obowiązuje zachowanie min. 40% powierzchni biologicznie czynnej dla każdej działki mieszkaniowej,
Nieprzekraczalne linie zabudowy: – min. 5m od linii rozgraniczających ulic lokalnych [KUL] i dojazdowych (nie wniesionych na rys. planu), – min. 6m od linii rozgraniczających ulicy Płochocińskiej [2KUG] i ulic zbiorczych (ul. Ornecka i ul. Szamocin), – min. 10m od Kanału Bródnowskiego i min. 7m od rowu oznaczonego jako Doprowadzalnik “B”, min. 6m od innych urządzeń wodnych i rowów.

Odległości:
600m przystanki autobusowe,
1km drogi do skrzyżowania Płochocińska/Białołęcka/Cieślewskich
3,9km do PKP Choszczówka i SKM,
4,8km do Factory Annopol przy Trasie AK
6km do ul. Modlińskiej,
6km do stacji Metra na Bródnie,
13km do stacji METRA MŁOCINY.
1,5km – kompleks leśny

Warszawa Centralna – 17 km

Mapa nieruchomości