Historia

Pod nazwą Nest Group działamy od 2007 roku. Każdy z nas posiada jednak znacznie dłuższe doświadczenie i staż pracy w pośrednictwie lub w branżach spokrewnionych z rynkiem nieruchomości.

Przed rozpoczęciem działalności pod firmą Nest Group zajmowaliśmy się obrotem nieruchomościami w całej aglomeracji warszawskiej. Jednak ilość zleceń z rejonów Białołęki i jej okolic oraz coraz częstsze zapytania klientów o oferty z tego rejonu Warszawy spowodowały, że postanowiliśmy otworzyć biuro w tej dzielnicy. Nadal zajmujemy się nieruchomościami w szeroko pojętej Warszawie jednak Białołęka i jej okolice stały się głównym obszarem naszego działania.

Białołęka w porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy posiada duży potencjał wolnych powierzchni gruntowych, które są jedną z przyczyn jej szybkiego rozwoju. Dlatego właśnie działki stanowią ilościowo i wartościowo największą ofertę rynku nieruchomości na Białołęce. Otwierając biuro w tej dzielnicy Warszawy naturalną rzeczą było to, że działki stały się naszym podstawowym portfolio.

Przez pierwsze lata firma działała w lokalu przy ul. Mochtyńskiej. Od 2010 r. działamy w obecnej siedzibie przy ul. Cieślewskich 27R, położonej w samym środku Białołęki.