Multimedia

Zależy Ci na efektownej promocji nieruchomości?

Wybierz wirtualny spacer lub dokumentację fotograficzną z drona

Zapewniamy atrakcyjny  sposób promocji każdego ogłoszenia

W dobie rozwoju techniki nie tylko podążamy za trendami, ale dzięki innowacjom, staramy się korzystać z inspirujących usług i rozwiązań. Połączenie techniki z potrzebami rynku nieruchomości, generuje duże zainteresowanie wśród potencjalnych kupców, a sprzedającym gwarantuje pewność, iż doskonale sfotografowany obiekt, szybko znajdzie nabywcę.

Oddajemy do Twojej dyspozycji nowoczesne usługi:

  • Wirtualnej panoramy 3600
  • Realizacji fotograficzno-filmowej z zastosowaniem drona.

Panoramy 360° i wirtualne spacery

Dlaczego warto wybrać się na wirtualny spacer po interesującej nieruchomości

Multimedialne prezentacje nieruchomości to doskonały sposób na podkreślenie ich walorów. Panorama zapewnia oglądającemu maksimum realności. Wirtualna wędrówka po pomieszczeniach, nie różni się niczym od oglądania ich na żywo. W ten sposób, kupiec może zapoznać się z ich rozmieszczeniem, detalami czy stanem technicznym. Dodatkowo, osoba zainteresowana kupnem nieruchomości, nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z dojazdem. To również ogromna ułatwienie dla sprzedającego, gdyż przygotowanie nieruchomości dla odwiedzających i samo oczekiwanie na potencjalnego kupca, zajmuje sporo cennego czasu.

Wybierając tę opcję, masz gwarancję zupełnej unikalności oferty. Wykorzystanie wirtualnego spaceru w promocji ogłoszenia, umieści go w absolutnej czołówce interesujących obiektów i przyspieszy sprzedaż.

Dron, nowoczesna technologia fotografowania i filmowania nieruchomości

Dlaczego warto wykorzystać drona do promocji nieruchomości

Nic tak nie przemawia do wyobraźni potencjalnego kupca, jak zdjęcie interesującej go nieruchomości. Dokumentacja fotograficzna z lotu ptaka, to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów w branży.

Fotografie zarejestrowane z powietrza, znacznie podniosą atrakcyjność Twojej oferty. Nieszablonowa sesja dołączona do ogłoszenia, w istotny sposób wyróżni  jego przekaz.

Wykorzystujemy przewagę techniki