fbpx

Architektura

Skorzystaj na kompleksowej pomocy architektonicznej

Specjalizujemy się w zakresie pośrednictwa sprzedaży nieruchomości gruntowych, proponujemy Ci także niezbędne wsparcie związane z planami inwestycyjnymi. Nawet najlepsze pomysły i koncepcje, nie mają prawa bytu bez fachowej pomocy.  Co to oznacza dla Ciebie?

Dostosujemy odpowiednie usługi, by zapewnić Ci opiekę doświadczonych architektów, projektantów wnętrz i projektantów branżowych rozmaitych specjalizacji związanych z realizacjami projektów inwestycyjnych.

Nasze usługi w praktyce:

  • Zanalizujemy możliwości zabudowy nieruchomości wraz z jej obecnym stanem prawnym. Pomoc obejmuje również opiekę prawną przyszłościowych działań.
  • Sporządzimy kompletną dokumentację, w razie potrzeby uzyskamy decyzję o warunkach zabudowy, jeśli dana nieruchomość położona jest na terenie nieobjętym planem zagospodarowania przestrzennego.
  • Gdy zajdzie taka potrzeba, nasze wsparcie obejmuje działania w sprawach związanych z uchwalaniem planów miejscowych na każdym etapie ich powstawania.
  • Przygotujemy i skompletujemy dokumentację niezbędną do uzyskania pozwolenia na budowę i otrzymania dziennika budowy.
  • Nasi architekci przygotują koncepcję lub projekt pod każdą inwestycję.
  • W razie potrzeby, pomożemy przygotować niezbędną dokumentację i uzyskać odbiór do użytkowania każdej inwestycji.

Z Nimi współpracujemy:

Architekci

Nasi architekci postrzegają swoją pracę z perspektywy sztuki użytecznej, ich projekty realizowane są z polotem i fantazją, nie tracąc na użyteczności i funkcjonalności. Współpracujemy z ludźmi, którzy stawiają na energooszczędne i ekologiczne technologie pasywne. W trosce o środowisko, korzystają z  rozwiązań redukujących koszty całego cyklu budowy i dalszego użytkowania budynku.

Projektanci wnętrz

Polecani przez Nas fachowcy, efektownie odmienią i zagospodarują przestrzeń. Projektowanie jest sztuką komfortu, doskonale to rozumiemy, dlatego współpracujemy ze sprawdzonym i profesjonalnym zespołem pasjonatów designu.

Specjaliści i projektanci branżowi

Współpracujemy ze specjalistami  w zakresie projektów sieciowych, przyłączy mediów, uzgodnień i projektów drogowych, wodnych, środowiskowych, badań geologicznych i innych, których działania i opinie, są często są niezbędne w realizacji konkretnego  projektu inwestycyjnego.

Gwarantowane działania i praktyczne umiejętności