Nasz zespół

Daniel Krawczak

prezes zarządu, licencja nr 2162, członek WSPON

Z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami związany od samego początku kariery zawodowej tj. od przeszło 20 lat. Zaczęło się trochę przez przypadek ale widząc duże szanse na rozwój tej branży postanowił cierpliwie w niej działać niezależnie od wahań koniunktury. Początkowo pracował w różnych agencjach nieruchomości, otwierając w 1998 roku własną działalność, którą prowadzi do dzisiaj. Zajmuje się wszelkimi nieruchomościami jednak od zawsze jego "konikiem" były wszelkiego rodzaju działki. Jak twierdzi - grunty mają w sobie duże możliwości kreowania ostatecznego produktu i dlatego są dla niego tak inspirujące. Wolny czas poświęca na podróże i różnego rodzaju sporty, z których najbardziej ciągnie go do tych związanych z wodą ;)

Ilona Waśniewska

koordynator projektów

Moja przygoda z nieruchomościami rozpoczęła się 4 lata temu, wcześniej przez 7 lat byłam związana z branżą budowalną, w związku z tym iż jest to branża typowo męska, przez te lata nauczyłam się cierpliwości, co uważam za swoją największą zaletę. Od samego początku mogłam obserwować i uczyć się od liderów na tym rynku, dlatego sama staram się profesjonalnie i rzetelnie wykonywać swoje obowiązki. Moja praca polega na kompletowaniu dokumentacji budowlanej, decyzji, opinii, uzgodnień oraz jako jedynej kobiecie w tym zespole, moim zadaniem jest wykonywanie rzeczy, wręcz niemożliwych. W tej pracy nie ma monotonii, każdy dzień niesie ze sobą coś nowego, ciekawego. Ta praca, to jest coś co ja lubię robić, zaufanie jakim darzą mnie klienci, jest dla mnie szczególnym wyróżnieniem. Moją osobę cechuje otwartość, skuteczność oraz pozytywne nastawienie do nowych wyzwań.

Tomek Rojewski

Pośrednik

Od 10 lat związany z branżą nieruchomości, ze szczególnym naciskiem na działki pod zabudowę jednorodzinną. Od 1988 r mieszka na Białołęce, obserwując jak się rozwija, jak staje sie co raz piękniejsza i nabiera kolorów. Jako dziecko mieszkał na Tarchominie, wracając ze szkoły na Wiśniewie patrzył jak powstaje budynek Urzędu Gminy nie zdając sobie sprawy że tak często będzie go odwiedzał. Z satysfakcją patrzy jak na Białołęce powstaje nowa ulica, nowy dom, nowe osiedle. Z przekonaniem pokazuje "swoje miejsce" by zachęcić że tu warto zainwestować i zbudować dom. Wolny czas zajmuje mu w pełni mały angielski terier - bullterrier :)

Sebastian Sadowski

Pośrednik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ante sapien, iaculis quis sollicitudin ut, ultrices et dolor. Sed eu accumsan magna. Nam lacinia metus ac metus placerat, et dignissim quam efficitur. Duis quis hendrerit mi. Aenean mollis ex pharetra libero porttitor consectetur. Donec et ligula faucibus, lobortis nisi id, ornare mauris. Integer euismod, tortor quis malesuada tincidunt, purus neque posuere justo, efficitur ullamcorper nulla libero a leo. Ut laoreet sem nec pulvinar aliquet. Ut hendrerit dui id ligula fermentum, vel egestas ligula.